TV Tatabrada pokrenula serijal tv emisija “NAŠA ŠKOLICA”: Priče o školarcima i njihovim školicama

Škola igra veliku ulogu u odgoju djece i mladih. S obzirom da djeca provode većinu svog vremena u školi, jako je važno osigurati što pozitivniji utjecaj na njihov odgoj i razvoj.

Učenici i vannastavne aktivnosti u koje su uključeni su ogledalo svake škole. U raznim sekcijama razvijaju svoje talente i afinitete, a nerijetko osvajaju i nagrade. Vannastavne aktivnosti u školi predstavljaju prostor u kojem se najlakše može doprijeti do učenika, odnosno do njegovih želja i potreba.

U izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima postoje različiti organizacijski oblici odgojno-obrazovnog rada, kojima se žele zadovoljiti stvarne potrebe i interesi učenika, proširiti i produbiti njihova motorička znanja, razvijati humane odnose među učenicima te zbližiti učenike i nastavnike.

TV Tatabrada je zato pokrenula tv serijal “NAŠA ŠKOLICA” u kojem donosi priče o školarcima i njihovim školicama i prati vannastavne aktivnosti koje učenici pohađaju u školama.

Komentari

Komentariši